درباره ما

درباره آموزش روشا

چاپ و تبلیغات روشا در سال 95 با رویکرد انجام کلیه خدمات مرتبط با تبلیغات، اعم از انواع چاپ، طراحی گرافیک و طراحی وب سایت شروع به کار نمود. هدف ما از شروع فعالیت وب سایت روشا این بود که بتوانیم هم به همکاران و هم به مشتریان گرامی، تا آنجا که ممکن است اطلاعات کافی درباره مقوله ی تبلیغات ارائه نماییم. پس از مدتی، نبود وب سایتی که بتواند آموزش ها و اخبار روز دنیای چاپ، طراحی و تبلیغات را پوشش دهد را احساس کردیم و تصمیم گرفتیم، این اخبار، مقالات و مطالب را ترجمه نموده و در اختیار دوست داران این رشته قرار دهیم.
در ابتدای تابستان سال 1398، تصمیم گرفتیم یک وب سایت جدا از روشا راه اندازی کنیم که صرفا به بحث آموزش ها و مطالب مفید در عرصه های ذکر شده بپردازد.

امیدواریم که این وب سایت بتواند خلاء های موجود در بازار تبلیغات را تا حد امکان پُر نموده و از شما می خواهیم، در صورتی که مبحث ارزشمندی در زمینه ی تبلیغات وجود داشت که توسط ما پوشش داده نشده بود، ما را مطلع نمایید. همچنین از هر کدام یک از مطالب وب سایت که همگی توسط ما تولید یا ترجمه شده اند، با خیال راحت می توانید استفاده کنید و اگر به عنوان منبع نام “چاپ روشا” را هم قید کنید، بسیار سپاسگذار خواهیم بود.