15 فونت انگلیسی جدید

تعداد بازدید : 3281
15 فونت انگلیسی جدید
4.3/5 - (7 امتیاز)

با فرا رسیدن بهار، شاهد تغییراتی در سبک های تایپوگرافی خواهیم بود. در حالی که ما همیشه به فونت های serifs و sans serifs برای طراحی های خود نیاز داریم، اما استفاده از فونت های الهام گرفته از طبیعت و بعضا عجیب و غریب تر، برای آغاز فصل بهار و تابستان، غیر عادی نیست. در این مطلب قصد معرفی 15 فونت انگلیسی جدید را داریم، توجه داشته باشید که این فونت ها پریمیوم هستند و هنوز به صورت رایگان عرضه نشده اند، اگرچه می توانید با کمی سرچ، نسخه های رایگان آنها را در وب فارسی پیدا کنید.

فونت Alti

1. فونت Alti

فونت انگلیسی Alti یک فونت sans serif با یک سبک ثابت است. فونت آلتی با الهام از مدرنیسم و آرت دکو، حروف کشیده (حرف d کوچک را ببینید) با زوایای غیر عادی (حروف کوچک e) و تعادل (حرف H بزرگ) را با هم ترکیب کرده است.

 

فونت Antodits

2. فونت Antodits

فونت انگلیسی Antodits یک فونت دست نویس است. اگر می خواهید به لوگوها، تصاویر کاراکترهای مهم یا بنرهای شبکه های اجتماعی و سایر گرافیک های خود احساس ساده و خاص بودن بدهید، این فونت برایتان مناسب است.

 

فونت AW Conqueror Sans

3. فونت AW Conqueror Sans

فونت انگلیسی AW Conqueror Sans ترکیبی از سبک های sans serif هندسی و اومانیستی (humanist) است. این فونت 16 سبک مختلف نوشتاری دارد که برای هدینگ های مختلف متون مناسب است. هر یک سبک این فونت، یک سبک منحصر به فرد دارد.

 

فونت Birra

4. فونت Birra

فونت انگلیسی Birra یک خانواده جالب از فونت ها است. برخلاف سبک ها و وزن های معمول تایپوگرافی که به آنها عادت کردیم (بطور مثال وزن های نازک، بولد یا کج)، این فونت سبک های خاصی را به ما نشان می دهد.

 

فونت Boby Marlyn Script

5. فونت Boby Marlyn Script

فونت انگلیسی Boby Marlyn Script یک فونت شکسته ظریف است که تنها یک سبک ثابت دارد. طراح این فونت پیشنهاد می کند که از آن برای طراحی ها و کارهای عاشقانه استفاده کنید. بنابراین برای موضوعاتی مانند کارت های عروسی، فروشگاه های گل فروشی، کارت های ولنتاین، تبریک روز مادر و … بسیار مناسب است.

 

فونت Delvard

6. فونت Delvard

دلوارد در یک پکیج سه فونت جدید برای ما ساخته است که شامل : Delvard Serif Display ،Delvard Serif Subhead، و Delvard Serif Text هستند. این فونت های خلاقانه و هنری را در بسیاری از کارهای گرافیکی خود می توانید استفاده کنید.

 

فونت Evoque Text

7. فونت Evoque Text

Evoque Text یک فونت انگلیسی از خانواده سریف اومانیستی (humanist serif) است که از 14 فونت گوناگون تشکیل شده است. این فونت، سبک های بسیار مناسبی را برای استفاده از تیترها ارائه می کند و برای وب سایت های انگلیسی زبان، بسیار مناسب است و تجربه خواندن راحت متون طولانی را به کاربران می دهد.

 

فونت Forme

8. فونت Forme

این فونت یکی از جالبترین فونت های مطلب 15 فونت انگلیسی جدید است. فونت های Forme Grotesque و Forme Grotesque Arabic فونت های sans serif هستند که از سبک های فونت گروتسک بریتانیایی قرن نوزدهم الهام گرفته اند. فونت انگلیسی Forme Grotesque یک فونت چند زبانه زیبا است که برای استفاده در وب سایت ها بسیار مناسب است.

 

فونت Gamer Station

9. فونت Gamer Station

فونت Gamer Station در دو سبک Regular و Outline ارائه شده است. این فونت تایپوگرافی کارتونی، برای استفاده از وب سایت هایی که محصولات مربوط به کودکان و نوجوانان را می فروشند بسیار مناسب است. محصولاتی مانند کتاب، اسباب بازی و …، همچنین می توانید در طراحی اپلیکیشن های گیم مناسب باشد.

 

فونت Hyperpolar

10. فونت Hyperpolar

این فونت انگلیسی که نام آن هایپر پلار است، از داستان های جنایی دهه 1950 الهام گرفته است. اگر به دنبال اضافه کردن درام یا جذابیت به لوگوهای انگلیسی، هدرها یا طراحی های گرافیکی برای مارکتینگ هستید، این فونت مناسب شماست.

 

فونت LargePoint

11. فونت LargePoint

LargePoint یک فونت انگلیسی sans serif است که در دو سبک شارپ و گرد در 8 وزن طراحی شده است. این فونت ابتدا برای یک برند ورزشی طراحی شده بود، اما برای موارد بسیار دیگری، مانند تیترهای مقالات عالی هستند. بنابراین اگر یک سایت خبری، وبلاگ یا نشریه ادبی طراحی می کنید، از این فونت برای سبک دادن به تیترهای خود استفاده کنید.

 

فونت Monttocks Script

12. فونت Monttocks Script

Monttocks Script یک فونت انگلیسی دست نویس زیبا است که برای بسیاری از طراحی های گرافیکی شما قابل استفاده است.

 

فونت Räder

13. فونت Räder

Räder یک فونت sans serif است که از تابلوهای جاده ای قدیمی الهام گرفته است. برخلاف تابلوهای امروزی، تابلوهای جاده قدیمی هم زیبایی و هم وضوح پیام را در اولویت قرار می دادند. این فونت و 16 وزن مختلف آن، راهی موثر برای طراحی هدرهای جلب توجه کننده است.

 

15 فونت انگلیسی جدید

 

14. فونت Rosales

Rosales یک فونت انگلیسی همه کاره است. اگر فونتی سبک تر از sans serif اصلی را ترجیح می دهید، این فونت با 8 وزن مختلف، 8 نوع مورب و دو مجموعه با حروف بزرگ انگلیسی ارائه شده است. به دلیل تنوع زیاد در مجموعه کاراکترها و سبک ها، فونت Rosales می تواند برای بهبود ظاهر و خوانایی متن در هر قسمت از وب سایت یا اپلیکیشن های موبایل استفاده شود.

 

فونت Yellow Sunflower

15. فونت Yellow Sunflower

آفتابگردان زرد یا Yellow Sunflower یک فونت انگلیسی خوشنویسی است که گرما و صمیمیت را نشان می دهد. تنها یک سبک دارد و به شکلی خنثی و زیبا متون شما را می نویسد.

 

امیدواریم نهایت استفاده از مطلب 15 فونت انگلیسی جدید را برده باشید. فراموش نکنید که اگر بر روی لینک نام هر یک از فونت ها کلیک کنید به وب سایت سازنده آن منتقل می شوید که می توانید جزئیات بیشتری را مشاهده نمایید و یا در صورت نیاز آن ها را خریداری کنید.

 

صحبت پایانی ۱۵ فونت انگلیسی جدید

ما در مطلب فونت انگلیسی جدید، ۱۵ فونت انگلیسی متنوع و جدید را معرفی کردیم که می توانید برای کسب و کار خود و یا طراحی مشتریان خود از آنها استفاده کنید. فراموش نکنید که این مطلب را ما ترجمه کرده ایم و دخل و تصرفی در لینک دانلود آنها و مشخصات آن فونت ها نداشته ایم. به همین دلیل اگر لینکی کار نکند و هر کدام از انواع فونت انگلیسی جدید دانلود نشود، از محدوده توان ما خارج است که بخواهیم آن را درست کنیم. 

 

منبع پست : 15 Best New Fonts نوشته شده توسط Suzanne Scacca ترجمه شده توسط آموزش روشا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *