28 پورتفولیوی قوی از طراحان برجسته دنیا ( قسمت آخر )

تعداد بازدید : 4629
پورتفولیوهای معروف
1/5 - (2 امتیاز)

هر طراحی در هر کجای دنیا دارای یک پورتفولیو است و تعداد طراحان در دنیا بسیار است! پس برای اینکه بین تمامی آنها پورتفولیو شما آنی باشد که از طرف مشتری و یا کارفرمای شما پسندیده می شود، باید زمان و انرژی زیادی برای آن بگذارید.

پس در این مطلب با ما همراه باشید تا 8 مورد آخر از 28 موردی که جزو بهترین پورتفولیو های آنلاین جهان هستند را با یکدیگر ببینیم و در مورد نقاط قوت آنها مطالعه کنیم، تا بتوانید با الهام گرفتن از این مثال ها، شاهکار خود را خلق کنید.

همانطور که در قسمت اول و دوم این مطلب به شما گفتیم، ما لیست دیگری در راستای ” پورتفولیو های قوی، از طراحان برجسته ی دنیا ” برای شما آماده کردیم. این مطلب قسمت سوم و آخر، از سه قسمت کلی این مطلب می باشد.

 

21. Sagmeister & Walsh

Sagmeister & Walsh
لینک وب سایت : Sagmeister & Walsh

این استودیو که در زمینه ی برندینگ فعالیت دارد، روشی پیدا کرده است که بیننده را با بیشترین سرعت و جالب ترین حالت ممکن با خود آشنا کند. صفحه ی اصلی این وب سایت دوربین زنده ای است که محیط کار این استودیو را نشان می دهد. این ایده مشکل های بسیاری دارد، برای مثال بیننده هایی که اینترنت ضعیف تری داشته باشند برای بازدید از این وب سایت به مشکل می خورند. اما جدا از مشکلات آن این ایده کاملا جدید و خلاقانه بوده است.

 

 

22. Femme Fatale

Femme Fatale
لینک وب سایت : Femme Fatale

این استودیو شکل گرفته در پاریس، تمرکز بر فرهنگ، طراحی های لاکچری و هنر دارد. جایگاه این استودیو خاص، مابین ” کمال ” و ” سادگی ” است و وب سایت پورتفولیو آنها به زیبایی جایگاه آن ها را نمایانگر است. طراحی این وب سایت ترکیبی از افکت پارالکس و موشن گرافی هایی بولد است.

 

 

23. Yul Moreau

Yul Moreau
لینک وب سایت : Yul Moreau

Yul Moreau طراح متولد در سئول و بزرگ شده در پاریس وب سایت پرتفولیو خود را به گونه ای طراحی کرده است که از لحظه ی اول ورود به آن، جذب آن خواهید شد. افکت Scroll زیرکانه ی این وب سایت با ترکیبی از عکس ها و ویدیوهای Retro، ترکیبی موثری دارد تا به بهترین حالت کار این کارگردان را نمایانگر باشند.

 

24. Sean Halpin

Sean Halpin
لینک وب سایت : Sean Halpin

از وب سایت Sean Halpin دیدن فرمایید تا مطمئن شوید که این فرد می توانند به شما کمک کند تا وب سایتی ایده آل طراحی کنید. طراحی های او ساده و روان هستند، اما به بهترین حالت استعداد این فرد را در طراحی وب سایت نشانگر است.

 

 

25. Olli Giibs

Olly Gibbs
لینک وب سایت : Olly Gibbs

Olly Giibs تصویر سازی است که کار خود را در لندن – انگلستان انجام می دهد. این تصویر ساز حرفه ای که سابقه ی کار با Warner Bro’s را هم دارد، وب سایت خود را پر از رنگ ها و Gradient های گوناگون طراحی کرده است. نکته جالب در طراحی این وب سایت متحرک بودن لوگوی آن است، که به صورت ناخواسته حس و حالی پر انرژی به وب سایت می دهد.

 

 

26. Steven Bonner

Steven Bonner
لینک وب سایت : Steven Bonner

کارهای تصویرساز Steven Bonner لیاقت این را دارد که به صورت فول اسکرین نمایش داده شود. خوشبختانه وب سایت او این کار را برایش انجام می دهد. Home page وب سایت او، ترکیبی از عکس های متفاوت است که هر کدام نمایانگر کار های پیشین او هستند و مشوق بیننده برای دیدن تمامی کارها می باشند.

 

 

27. Tim Smith

Tim Smith
لینک وب سایت : Tim Smith

وب سایت Tim Smith از CSS3 استفاده می کند تا فضایی بی نقص ایجاد کند. همچنین از تکنیک های زبان وب نویسی HTML5 نیز در این وب سایت استفاده شده است. Side bar این وب سایت یکی از نقاط قوت این وب سایت است به این دلیل که مشوق بیننده برای دیدن شبکه های اجتماعی Tim می باشد.

 

28. Fieldwork

Fieldwork
لینک وب سایت : Fieldwork

Fieldwork جمعی از طراحان و متخصصان UX در دنیای دیجیتال و برندینگ است. که در سال 2012 توسط Loz Ives و Andy Gott افتتاح شده است. وب سایت آنها فضایی تمیز و رنگارنگ است که به راحتی می توان در آن جستجو کرد.

 

 

سخن آخر

مثال هایی هایی که با یکدیگر مشاهده کردیم، از بهترین پورتفولیو های سال 2020 بوده اند، که شما می توانید با در نظر گرفتن آنها به عنوان بهترین، از تجربه آن ها استفاده کنید و از خطاهای زیادی بپرهیزید، تا خیلی زود تر به پورتفولیو ایده آل خودتان برسید.

مطلبی که با یکدیگر خواندیم قسمت سوم و آخر از مطلب کلی ” 10 پورتفولیو قوی، از طراحان برجسته ی دنیا برای الهام بخشی ” بود. این مطلب نوشته شد تا شما عزیزان مثال های بیشتری برای خلق شاهکار هنری خود داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *