سبد گل پایه دار با قیمت مناسب برای تبریک

تعداد بازدید : 3089
سبد گل پایه دار
5/5 - (1 امتیاز)

سبد گل پایه دار همواره در طرح های گران قیمت و لاکچری دیزاین نمی شود. اغلب افراد برای حضور در مراسم هایی چون افتتاحیه ها، برای عرض تبریک ترفیع رتبه، تبریک جشن فارغ التحصیلی، تبریک به مناسبت نامزدی یا عروسی به دنبال سبد گل پایه دار با قیمت مناسب هستند تا صرفا تبریک خود را به صورت محترمانه و رسمی بیان کنند. البته افرادی نیز وجود دارند که به هنگام سفارش به قیمت سبد گل پایه دار یا تاج گل توجهی نداشته و بر لاکچری بودن و جلوه بصری بالای آن تاکید می کنند.

 

گل تبریک بایستی چه ویژگی هایی داشته باشد؟

در حالت کلی گل تبریک تهیه شده بایستی متناسب با نوع مراسم، نسبت شما با شخصی که گل به او تقدیم خواهد شد، بودجه مدنظر شما و … باشد. ویژگی های سبد گل پایه دار برای تبریک را می توان به صورت زیر مورد بحث و بررسی قرار داد.

 

دیزاین سبد گل پایه دار بایستی متناسب با نوع مناسبت و مراسم انجام شود

 

دیزاین گل

دیزاین سبد گل پایه دار بایستی متناسب با نوع مناسبت و مراسم انجام شود

 

سبد گل پایه دار دارای انواع مختلفی است. سبد گل های پایه دار چوبی، سبد گل های یک طبقه، دو طبقه و چند طبقه از جمله انواع مختلف دیزاین های این نوع گل هستند. منظور از تناسب بین نوع مناسبت و دیزاین سبد گل پایه دار، مناسب بودن سبد گل از نظر اندازه، نوع گل های مورد استفاده و … می باشد. برای روشن شدن بیشتر موضوع به مثال های زیر توجه نمایید.

 تصور کنید که سبد گل پایه دار را برای مراسم خواستگاری یا بله برون سفارش می دهید. در این مورد توصیه می شود که به هیچ عنوان سبد گل های چند طبقه را انتخاب نکنید. اینکه شما با یک تاج گل پنج طبقه وارد منزل عروس خانم شوید جلوه خوبی نخواهد داشت و حتی خانواده عروس ممکن است از موافقت خود برای وصلت با شما پشیمان شوند!

یک داماد جنتلمن در این مورد اگر مشکلی با هزینه بالای سبد گل پایه دار لاکچری نداشته باشد می تواند یک سبد گل اروپایی با طراحی شیک و جلوه خاص و زیبا تهیه کند. برای تزئین سبد گل های لاکچری غالبا از گل های گران قیمت از جمله لیلیوم اورینتال، گل رز، آنتوریوم، ارکیده و … استفاده می کنند. در صورت مهم بودن هزینه نیز به سفارش مشتری سبد گل می تواند با استفاده از گل هایی چون آلسترومریا، میخک و … که قیمت مناسب تری دارند دیزاین شود. تنها در مورد دیزاین سبد گل مخصوص خواستگاری یا بله برون تاکید می شود که انواع یک طبقه و جمع و جور تر را بر تاج گل های چند طبقه ترجیح دهید.

حال تصور کنید که به مراسم افتتاحیه یک نمایشگاه بزرگ که در آن دستاوردهای شرکت الکترونیکی یکی از دوستان نزدیک تان به نمایش گذاشته شده است دعوت شده اید. نمایشگاه های بزرگ ملی و بین المللی غالبا در فضاهای بزرگی برگزار می شوند و از این رو تاج گل تبریک شما هر چه بزرگ تر و باشکوه تر باشد جلوه بیشتری در مراسم خواهد داشت. برای حضور در این مراسم لزومی به تهیه تاج گل های یک یا دو طبقه نیست و در صورت داشتن بودجه لازم حتی می توانید در انواع پنج یا شش طبقه نیز سبد گل تبریک خود را سفارش دهید. علاوه بر این نوع گل های مورد استفاده برای دیزاین نیز می تواند از انواع گل های گران قیمت یا گل های با قیمت مناسب باشد که در نهایت همگی بر قیمت نهایی محصول مورد سفارش شما تاثیرگذارند.

 

 

فاکتورهای تاثیر گذار بر قیمت تاج گل

فاکتورهای موثر بر سبد گل

فاکتورهای تاثیر گذار بر قیمت تاج گل

 

فاکتورهای تاثیر گذار بر قیمت سبد گل پایه دار را می توان شامل مواردی به شرح زیر دانست:

تعداد طبقات تاج گل

همانطور که در بالا نیز بدان اشاره کردیم از آنجایی که با افزایش تعداد طبقات تاج گل تعداد شاخه گل مورد استفاده برای دیزاین آن افزایش می یابد قیمت نهایی تاج گل نیز بیشتر می شود. سبد گل های با بیش از سه طبقه صرف نظر از نوع گل های مورد استفاده در طراحی آنها لاکچری و گران قیمت محسوب می شوند و برای عرض تبریک در مراسمات بسیار رسمی و ویژه مناسب هستند.

 

نوع گل های مورد استفاده جهت دیزاین سبد

گل های مورد استفاده برای دیزاین سبد گل های پایه دار را در بالا به دو گروه گل های گران قیمت و گلهای با قیمت مناسب یا ارزان قیمت دسته بندی کردیم. البته توجه داشته باشید که لزومی وجود ندارد که سبد گل مدنظر شما تنها توسط گل های گران قیمت یا گل های ارزان قیمت دیزاین شود؛ بلکه به صورت ترکیبی نیز می توان سبد گل تبریک را طراحی نمود. قیمت نهایی سبد گل دیزاین شده با توجه به تعداد شاخه های مورد استفاده برای طراحی آن و قیمت هر شاخه گل تعیین می گردد.

 

جنس سبد و پایه

سبد و پایه های از جنس چوبی غالبا نسبت به پایه های فلزی یا پلاستیکی دارای قیمت بیشتری هستند؛ از این رو قیمت نهایی سبد گل هایی که تجهیزات مورد استفاده برای ساخت آنها گران قیمت همچون سبدها و پایه های چوبی باشند، بیشتر از سایرین خواهد بود.

 

 

اهمیت بالای دیزاین سبد گل پایه دار با گل های متناسب با فصل

دیزاین سبد گل

اهمیت بالای دیزاین سبد گل پایه دار با گل های متناسب با فصل

در اغلب منابع مرتبط، در مورد دیزاین سبد گل و تاج گل های مختلف توصیه به استفاده از گل های متناسب با فصل می شود. این موضوع تنها به دلیل افزایش ماندگاری و حفظ زیبایی طولانی مدت سبد گل می باشد. سبد گلی که به هر منظور از جمله خواستگاری یا برای افتتاح مطب یا تبریک ترفیع رتبه تقدیم می شود بهتر است تا چند روز زیبایی خود را از دست نداده و ماندگاری مطلوبی داشته باشد. سبد گل های دیزاین شده با گل های متناسب با فصل در این مورد عملکرد بهتری نشان می دهند و ماندگاری بالاتری دارند.

در پایان می توان گفت سبد گل پایه دار بهترین پیشکشی است که برای عرض تبریک و شادباش می توانید به عزیزان، دوستان و همکاران خود در مناسبت های مختلف تقدیم کنید. این هدیه در عین زیبایی، انرژی مثبت و احساس صمیمیت و همدلی شما را به شخصی که سبد گل را به او پیشکش خواهید کرد منتقل می کند.

برای آشنایی بیشتر با انواع سبد و تاج گل تبریک پایه دار برای مراسم های شادی و افتتاحیه به پارسی دانلود سر بزنید. در این سایت با انواع سبد گل پایه دار، سبد گل‌های ساده و کاربردهای آن‌ها، جنس پایه‌های تاج گل افتتاحیه و راهنمای خرید آنها اطلاعات مفیدی کسب خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *