سریعترین راه برای کسب موفقیت در حرفه‌ی حسابداری

تعداد بازدید : 3308
سریعترین راه برای کسب موفقیت در حرفه‌ی حسابداری
لطفا به این مطلب امتیاز دهید

یکی از اصلی ترین راه های کسب موفقیت در حرفه‌ی حسابداری، دریافت آموزش حسابداری به شکلی صحیح و کاربردی می باشد. زمانی که فرد، با این شرایط حسابداری را فرا گیرد، می تواند حسابداری هر شرکتی را به شیوه ای اصولی و استاندارد انجام دهد. گردآوری اطلاعات، ثبت اسناد در دفتر روزنامه و دفتر کل، تهیه تراز آزمایشی و… از مراحل حسابداری یک شرکت می باشند.

در حال حاضر، شغل حسابداری یکی از مهم ترین و پرکاربردترین فعالیت های موجود در شرکت و سازمان های مختلف است. فارغ التحصیلان رشته حسابداری، پس از اخذ مدارک دانشگاهی، در شاخه ها و سطوح مختلف حسابداری شروع به فعالیت می نمایند. از مکان هایی که حسابداران به فعالیت حرفه ای می پردازند، می توان به موسسات، واحدهای تجاری، مراکز دولتی و مراکز خصوصی اشاره نمود.

حسابداران پس از فعالیت در بازه های زمانی مشخص، می توانند در سمت مدیریت مالی واحدهای تجاری به فعالیت بپردازند. به طور کلی افرادی که در رشته حسابداری به تحصیل می پردازند، در دو گروه حسابداری و حسابرسی وارد حوزه شغلی می‌شوند.

آموزش حسابداری

 

گروه های شغلی سمت حسابداری شامل موارد زیر است :

حسابداری پیمانکاری ، حسابداری صنعتی ، حسابداری مالی ، حسابداری دولتی ، حسابداری مالیاتی ، حسابداری بیمه ، حسابداری بانک ها ، حسابرسان داخلی ، حسابرسان مستقل و به طور کلی . فارغ التحصیلان حسابداری می توانند جهت ورود به بازار کار حسابداری، وارد شاخه های زیر گردند :

 حسابدار ، دفترداری ، دستیاری حسابدار ، حسابدار رسمی ، حسابرس مدیر مالی ، کارشناس امور مالیاتی ، کارمند بانک ، کارشناس تحلیل گر مالی در موسسات تجاری ، کارشناس تحلیل گر مالی در موسسات غیر انتفاعی ، کارشناس تحلیل گر مالی در واحدهای تجاری ، کارشناس تحلیل گر مالی در شرکت ها ، سرپرستی بانک ،  سرپرستی موسسات بیمه ، سرپرستی ادارات دارایی ، سرپرستی شرکت های تولیدی ، سرپرستی واحدهای صنعتی.

 

پیش نیاز ورود به بازار کار حسابداری

جایگاه شغلی حسابداران با توجه به میزان زمان کاری ، تجربه و سابقه کار ، شرکت کارفرما و محل فعالیت ، دارای حقوق مختلفی می باشد . از جمله سطوح شغلی که برای حسابداران در نظر گرفته شده است، می توان به موارد زیر اشاره نمود : سطح کارشناسی ، سطح سرپرستی و سطح مدیریت . متقاضیان ورود به بازار کار حسابداری، جهت کسب درآمد بیشتر، نیاز به تسلط بر مهارت و پیش نیازهایی دارند. از جمله مهارت های لازم جهت ورود به بازار کار حسابداری، می توان به موارد زیر اشاره نمود :

  • آشنایی کامل با انواع حسابداری
  • تسلط کامل بر نرم افزار های مالی و نرم افزار اکسل
  • بهبود مهارت های ارتباطی و کلامی
  • تسلط بر قوانین مالیاتی
  • تسلط بر قوانین وزارت کار
  • تسلط بر قوانین تأمین اجتماعی
  • یادگیری مداوم و آشنایی به استانداردهای روز حسابداری

جهت تسلط کامل به مباحث مربوط به بازار کار حسابداری و کسب درآمد بالا از این حرفه، با جمع آوری از تجارب سی ساله مدیران ارشد مالی، بسته های آموزش حسابداری را تهیه نموده‌ایم. این مجموعه بی‌نظیر شامل تمامی تکنیک‌های حسابداری کاربردی در قالب ۵۰ ساعت آموزش حسابداری با کیفیت، جزوات pdf، تستهای ارزیابی اینترنتی و آموزش نرم افزار‌‌های مالی می‌باشد.

با استفاده از این مجموعه به سادگی می‌توانید ضمن استفاده از تخفیف باورنکردنی آن، حسابداری را بصورت کاملا کاربردی از آموزش حسابداری مقدماتی تا تجزیه و تحلیل صورتهای مالی بیاموزید . در این بسته آموزشی ، مباحثی را خواهید آموخت که معمولا در هیچ دوره آموزشی گفته نمیشود . ارتقای شما را حسابداری تضمین می کنیم. 

 

رقابت حسابداران در بازار کار حسابداری

امروزه جهت توسعه پایدار در کشور، جمع آوری و منظم نمودن اطلاعات مالی دقیق و مطمئن و تجزیه و تحلیل داده های مالی فعالیت های مهم و ضروری به شمار می آیند. فعالیت حسابداران متخصص و حرفه ای در زمینه فعالیت های اختصاصی حسابداری، موجب می شود از اخلال در برنامه های توسعه و اتلاف منابع اقتصادی ممانعت به عمل آید. حسابداران حرفه ای با افزایش مهارت ها و کسب اطلاعات به روز و تخصصی از شغل حسابداری، وارد رقابت تنگاتنگی میان حسابداران دیگر می شوند. با توجه به بازار کار بسیار رشته حسابداری، رقابت حسابداران جهت اخذ جایگاه شغلی با درآمد بیشتر، افزایش می یابد.

حسابداری

 

سخن پایانی

وب سایت خودآموز حسابداری نیاز، با تهیه و تامین مجموعه های آموزش حسابداری ، با همکاری بهترین اساتید حسابداری، مفتخر به جذب بسیاری از افراد علاقه مند به این رشته شدده است. یادگیری حسابداری، علاوه بر علاقه، نیازمند پشتکار، تمرین و تکرار می باشد. به همین علت، با سفارش پکیج های آموزشی، می توانید بارها آنها را بازبینی و نکته برداری نمایید.

اکثر فارغ التحصیلان این رشته، می بایست سالها پس از ورود به بازار کار به عنوان کارآموز و یا کمک حسابدار اقدام به کسب سابقه‌ی کاری نمایند. اما با تهیه‌ی پکیج آموزش حسابداری بازار کار ، قادر به ورود و پیشرفت سریع تری نسبت به روش قدیمی تر خواهند بود. جهت تسلط کامل به مباحث مربوط به بازار کار و کسب درآمد سریع از این حرفه، با جمع آوری اطلاعات از مدیران ارشد مالی و اساتید برتر دانشگاه مانند دکتر ساسان مهرانی ، پکیج آموزش صفر تا صد حسابداری بازار کار را تهیه نموده ایم.

این مجموعه بی‌نظیر شامل تمامی تکنیک‌های حسابداری کاربردی در قالب ۵۰ ساعت آموزش حسابداری با کیفیت، جزوات pdf، تستهای ارزیابی اینترنتی می‌باشد. با استفاده از این مجموعه به سادگی می‌توانید ضمن استفاده از تخفیف باورنکردنی آن، حسابداری را بصورت کاملا کاربردی از آموزش حسابداری مقدماتی تا تجزیه و تحلیل صورتهای مالی بیاموزید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و تهیه پکیج های آموزشی می توانید به سایت حسابداری نیاز مراجعه فرمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *