راه اندازی قابلیت لایو 4 نفره اینستاگرام

تعداد بازدید : 3202
راه اندازی قابلیت لایو 4 نفره اینستاگرام
5/5 - (2 امتیاز)

اینستاگرام تصمیم گرفته است تا ظرفیت لایو استریم خود را دو برابر کند و به این ترتیب 4 نفر به صورت همزمان می توانند در یک لایو حضور داشته باشند. قابلیت لایو روم های اینستاگرام (Live Rooms) به کاربران اجازه می دهد تا از 3 نفر دیگر دعوت کنند تا در لایو شان حضور داشته باشند و این موضوع باعث به وجود آوردن فرصت های جدیدی برای انواع تولید محتوا خواهد شد.

 

اینستاگرام در اطلاعیه ای عنوان کرد :

ما امیدواریم که دو برابر شدن تعداد افراد حاضر در هر لایو، باعث خلاقیت بیشتر شود. شما می توانید برای گفتگوهای مختلف، جلسات و حضور همکاران و هنرمندان مد نظرتان، میزبان پرسش و پاسخ های جذاب یا آموزش های کاربردی برای دیگران باشید، یا حتی فقط از دوستان نزدیک خود دعوت کنید تا در کنار شما در لایو حضور داشته باشند.

 

آموزش ایجاد لایو روم اینستاگرام ( لایو چهار نفره )

آموزش ایجاد لایو روم اینستاگرام

 

کاربران اینستاگرام می توانند با دنبال کردن مراحل زیر یک لایو چهار نفره ایجاد کنند : 

اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید و صفحه را به سمت چپ بکشید ( و یا بر روی + پایین وسط صفحه کلیک کنید ). برای شروع دعوت از دیگران، یک عنوان مشخص کنید و بر روی آیکون Rooms ضربه بزنید. کاربران مورد نظرتان را جستجو کنید و اضافه کنید. در همان صفحه می توانید سایر درخواست هایی که برای شما آمده است را هم ببینید. وقتی کاربران مورد نظرتان، ریکوئست شما را بپذیرند، بلافاصله به لایو شما وارد می شوند.

با پیوستن افراد دیگر به لایو شما، نوتیفیکشنی برای تمام فالوورهای آنها نیز می رود و این مسئله می تواند باعث شود که تعداد نفرات بیشتری لایو شما را مشاهده کنند.

 

میزبان لایو های چهار نفره، به همان ویژگی هایی که در جریان پخش لایو های انفرادی دارند، دسترسی خواهند داشت. این شامل امکان ریپورت، مسدود کردن کامنت ها و اعمال فیلترهای کامنت است. در ماه های آینده ابزارهای تعاملی بیشتری مانند کنترل کامنت ها و ویژگی های صورتی در اختیار میزبان های لایو روم ها قرار خواهد گرفت.

این را هم در نظر داشته باشید که کاربرانی که توسط هر یک از چهار نفری که در لایو حضور دارند بلاک شده باشند، نمی توانند لایو را مشاهده کنند.

 

 

فرصت های کسب درآمد از لایو اینستاگرام

فرصت های کسب درآمد از لایو اینستاگرام

کاربران می توانند از طریق روش های زیر با لایو اینستاگرام درآمد کسب کنند :

Fan badges : بینندگان لایو می توانند در ازای بج هایی که در کنار نام آنها نمایش داده می شود، هنگام ارسال نظر، پول کمک کنند.

خرید : کاربران دارای فروشگاه اینستاگرام می توانند محصولات را در جریان لایو مستقیم بفروشند.

جمع آوری کمک مالی : کاربران می توانند لایو روم را به یک جریان خیریه تبدیل کنند که در آن، بینندگان بودجه خود را برای کمک، اهدا کنند.

 

 

زمان راه اندازی لایو چهار نفره اینستاگرام

هنوز زمان دقیقی برای این موضوع مشخص نشده است، اما تمام کارهای مربوط به این قابلیت جدید انجام شده است و به زودی در سراسر جهان و برای همه ی کاربران اینستاگرام در دسترس خواهد بود.

 

 

منبع مطلب : Instagram Lets Up to 4 People Go Live in One Stream نوشته شده توسط ترجمه شده توسط آموزش روشا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *