5 ابزار وب که احتمالا آنها را نمی شناسید

تعداد بازدید : 2625
5 ابزار وب
لطفا به این مطلب امتیاز دهید

آیا این ابزارها به شما و تیم شما کمک می کنند؟

هنگامی که در ابزارهای وب گیر می کنید، فقط از همان ابزارهای قدیمی استفاده نمایید. اما اکنون بهترین زمان برای ترکیب همه ابزارها است. پنج متخصص صنعت در رابطه با آخرین ابزار مورد استفاده پاسخ داده اند. آیا صحبت هر یک از آنها می تواند برای شما و تیم شما مفید باشد؟

 

Invision

طبق گفته کریستوفر سایچ، مدیر دیجیتال در YCS Digital : ” ابزار Invision تفاوت چشمگیری در کار ما ایجاد کرده است”. استفاده از این ابزار بهترین راه برای ورود برنامه ها یا وب سایت ها به زندگی، هنگام کار در مرحله نمونه اولیه یک پروژه می باشد. هنگامی که باید از قاب سیمی (وایر فریم) به طرح طراحی بریم، Invision به ما کمک می کند تا عملکرد نمونه اولیه مشتری را نشان دهیم و از درک کامل ایشان نسبت به توانایی های برنامه یا وب سایت مطمئن شویم. هنگامی که به دنبال این تایید مهم هستیم، در وقت صرفه جویی می شود و می توان به آسانی آن را با هیئت مدیره به اشتراک گذاشت.

 

Microsoft Azure DevOps

دیو فولان، مدیر توسعه در Redweb می گوید: ” از Microsoft Azure DevOps برای مدیریت و اجرای پروژه ها استفاده کرده ایم. این برای آژانس و مشتریانی که در یک سیستم، گردش کار دارند سودمند است. ” ما قبلا ابزارهایی برای پروژه های گیت، استقرار قیف های فروش و مدیریت پروژه داشتیم اما با DevOps آنها درون ساخته هستند و با هم کار می کنند. برای هر مشتری، یک مکان برای اسناد، استقرار، پایگاه کد، آزمایش ها و بک لاگ های داستان کاربر داریم. این بدان معناست که می توان مشتری ها را در گیت های کیفیت فرآیند استقرار خود قرار دهیم.

 

Betty Blocks

باس ون گینکل توسعه دهنده ارشد در EsperantoXL می گوید:” دوسال پیش من به پلت فرم توسعه برنامه ” بدون کد” بتی بلاکس (Betty Blocks) معرفی شدم.” ” من می توانم با استفاده از این پلت فرم و بدون هیچ هزینه اضافی برای توسعه نرم افزارهای مبتنی بر کد، برنامه های سفارشی برای مشتریان خود ایجاد کنم.” این پلت فرم به نحو چشمگیری باعث کوتاه شدن چرخه توسعه می شود. هم اینک در عرض یک هفته فعالیت خود را انجام می دهیم و بسیار مشتاقم تا هر جمعه به محض اتمام جلسه، مشتریان خود را با قابلیت های جدیدی که می توانند اجرا کنند، شگفت زده کنم. با استفاده از Betty Blocks می توانم تغییراتی را در حین تماشای مشتری ارائه نموده و مطمئن شوم که واقعا از این نرم افزار استفاده می کنند.

 

Figma

از نظر اینایا لیلی دی لئون طراح ارشد در مایکروسافت، Figma از مهم ترین ابزاری است که در یکی دو سال گذشته بیشترین تاثیر را بر وی گذاشته است. به گفته او” : فیگما دسترسی به فایل های طراحی که قبلا در اختیار افرادی مانند مهندسان، مدیران محصول و سهامداران بوده را عمومی می کند”. این بدان معناست که می توان در مورد مفاهیمی که برای همه بدون توجه به نرم افزار یا سیستم عامل آنها در دسترس است، بحث کنیم. همچنین به این معناست که فایل ها در کامپوترهای افراد رها نمی شوند. من به شخصه عاشق پاسخگویی تیم فیگما در گوش کردن به صحبت های کاربر و بهبود محصول هستم.

 

Azure Front Door

الیور پیکتون مسئول فنی در Enjoy Digital می گوید:” ما و تعدادی از مشتریانی که وب سایت های چندمنطقه ای دارند، از Azure Front Door استفاده می کنیم”. ” با استفاده از این نرم افزار می توانید کاربر را به کارآمدترین برنامه هدایت کنید و اطمینان حاصل کنید که کاربرها به یک برنامه عملی و مثر هدایت می شوند و از برنامه خود در برابر حملات DDoS محافظت نمایید. ” همچنین می توانید از Azure Front Door برای بازنویسی URLs، کاربران را بر اساس URL هدایت نموده و ترافیک برنامه خود را بر اساس کشور فیلتر کنید. این یک سرویس بسیار قدرتمند است و آن را دوست داریم.

 

 

منبع مطلب : 5 web tools you might not know ترجمه شده توسط آموزش روشا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *