5 ابزار وب که احتمالا آنها را نمی شناسید

تعداد بازدید : 3023
5 ابزار وب
لطفا به این مطلب امتیاز دهید

آیا این ابزارها به شما و تیم شما کمک می کنند؟

جمع بندی و اهمیت استفاده صحیح از ابزار وب

هنگامی که در ابزارهای وب گیر می کنید، فقط از همان ابزارهای قدیمی استفاده نمایید. اما اکنون بهترین زمان برای ترکیب همه ابزارها است. پنج متخصص صنعت در رابطه با آخرین ابزار وب مورد استفاده پاسخ داده اند. آیا صحبت هر یک از آنها می تواند برای شما و تیم شما مفید باشد؟

 

Invision

طبق گفته کریستوفر سایچ، مدیر دیجیتال در YCS Digital : ” ابزار Invision تفاوت چشمگیری در کار ما ایجاد کرده است”. استفاده از این ابزار وب بهترین راه برای ورود برنامه ها یا وب سایت ها به زندگی، هنگام کار در مرحله نمونه اولیه یک پروژه می باشد. هنگامی که باید از قاب سیمی (وایر فریم) به طرح طراحی بریم، Invision به ما کمک می کند تا عملکرد نمونه اولیه مشتری را نشان دهیم و از درک کامل ایشان نسبت به توانایی های برنامه یا وب سایت مطمئن شویم.

هنگامی که به دنبال این تایید مهم هستیم، در وقت صرفه جویی می شود و می توان به آسانی آن را با هیئت مدیره به اشتراک گذاشت.

 

Microsoft Azure DevOps

دیو فولان، مدیر توسعه در Redweb می گوید: ” از Microsoft Azure DevOps برای مدیریت و اجرای پروژه ها استفاده کرده ایم. این برای آژانس و مشتریانی که در یک سیستم، گردش کار دارند سودمند است. ” ما قبلا ابزارهایی برای پروژه های گیت، استقرار قیف های فروش و مدیریت پروژه داشتیم اما با DevOps آنها درون ساخته هستند و با هم کار می کنند.

برای هر مشتری، یک مکان برای اسناد، استقرار، پایگاه کد، آزمایش ها و بک لاگ های داستان کاربر داریم. این بدان معناست که می توان مشتری ها را در گیت های کیفیت فرآیند استقرار خود قرار دهیم.

 

Betty Blocks

باس ون گینکل توسعه دهنده ارشد در EsperantoXL می گوید:” دوسال پیش من به پلت فرم توسعه برنامه ” بدون کد” بتی بلاکس (Betty Blocks) معرفی شدم.” ” من می توانم با استفاده از این پلت فرم و بدون هیچ هزینه اضافی برای توسعه نرم افزارهای مبتنی بر کد، برنامه های سفارشی برای مشتریان خود ایجاد کنم.”

این پلتفرم به نحو چشمگیری باعث کوتاه شدن چرخه توسعه می شود. هم اینک در عرض یک هفته فعالیت خود را انجام می دهیم و بسیار مشتاقم تا هر جمعه به محض اتمام جلسه، مشتریان خود را با قابلیت های جدیدی که می توانند اجرا کنند، شگفت زده کنم. با استفاده از Betty Blocks می توانم تغییراتی را در حین تماشای مشتری ارائه نموده و مطمئن شوم که واقعا از این نرم افزار استفاده می کنند.

 

Figma

فیگما

از نظر اینایا لیلی دی لئون طراح ارشد در مایکروسافت، Figma از مهم ترین ابزار وبی است که در یکی دو سال گذشته بیشترین تاثیر را بر وی گذاشته است. به گفته او” : فیگما دسترسی به فایل های طراحی که قبلا در اختیار افرادی مانند مهندسان، مدیران محصول و سهامداران بوده را عمومی می کند”. این بدان معناست که می توان در مورد مفاهیمی که برای همه بدون توجه به نرم افزار یا سیستم عامل آنها در دسترس است، بحث کنیم.

همچنین به این معناست که فایل ها در کامپوترهای افراد رها نمی شوند. من به شخصه عاشق پاسخگویی تیم فیگما در گوش کردن به صحبت های کاربر و بهبود محصول هستم.

 

Azure Front Door

الیور پیکتون مسئول فنی در Enjoy Digital می گوید:” ما و تعدادی از مشتریانی که وب سایت های چندمنطقه ای دارند، از Azure Front Door استفاده می کنیم”. ” با استفاده از این نرم افزار می توانید کاربر را به کارآمدترین برنامه هدایت کنید و اطمینان حاصل کنید که کاربرها به یک برنامه عملی و مثر هدایت می شوند و از برنامه خود در برابر حملات DDoS محافظت نمایید. “

همچنین می توانید از Azure Front Door برای بازنویسی URLs، کاربران را بر اساس URL هدایت نموده و ترافیک برنامه خود را بر اساس کشور فیلتر کنید. این یک سرویس بسیار قدرتمند است و آن را دوست داریم.

 

 

جمع بندی و اهمیت استفاده صحیح از ابزار وب

جمع بندی و اهمیت استفاده صحیح از ابزار وب

همانطور که در این مقاله مشاهده کردید، ابزارهای وب قدرتمندی وجود دارند که می توانند به شما در انجام کارهای مختلف، از مدیریت زمان تا یادگیری زبان جدید، کمک کنند. با این حال، به خاطر داشته باشید که استفاده صحیح از این ابزارها بسیار مهم است. صرفاً دسترسی به این ابزارها کافی نیست؛ شما باید یاد بگیرید که چگونه از آنها به طور موثر و کارآمد استفاده کنید تا به بهترین نتیجه برسید.

 

در اینجا چند نکته برای استفاده صحیح از انواع ابزار وب آورده شده است:

  • نیازهای خود را مشخص کنید: قبل از شروع به جستجوی ابزارهای وب، ابتدا باید نیازهای خود را به طور واضح مشخص کنید. چه چیزی را می خواهید با این ابزارها به دست آورید؟ به چه نوع امکاناتی نیاز دارید؟
  • تحقیق کنید: وقت بگذارید و در مورد ابزارهای مختلف وب موجود تحقیق کنید. نظرات کاربران را بخوانید، مقایسه ها را بررسی کنید و نسخه های آزمایشی را امتحان کنید تا ابزاری را پیدا کنید که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت داشته باشد.
  • از ابزار به طور صحیح استفاده کنید: پس از انتخاب ابزار وب مناسب، وقت بگذارید تا نحوه استفاده صحیح از آن را یاد بگیرید. بسیاری از ابزارها دارای آموزش ها، راهنماها و منابع پشتیبانی آنلاین هستند که می توانند به شما در شروع کار کمک کنند.
  • از ابزار به طور منظم استفاده کنید: برای اینکه از ابزارهای وب نهایت استفاده را ببرید، باید به طور منظم از آنها استفاده کنید. اگر فقط گهگاه از آنها استفاده کنید، به احتمال زیاد فراموش خواهید کرد که چگونه از آنها استفاده کنید و یا از تمام مزایای آنها بهره مند نخواهید شد.
  • انعطاف پذیر باشید: هیچ ابزار وب کاملی وجود ندارد. ممکن است مجبور باشید چندین ابزار وب مختلف را امتحان کنید تا ابزاری را پیدا کنید که برای شما مناسب باشد. همچنین ممکن است لازم باشد با گذشت زمان نحوه استفاده از ابزارها را با توجه به نیازها و اهداف خود تغییر دهید.

با استفاده از این نکات، می توانید از ابزارهای وب به طور موثر و کارآمد استفاده کنید و به اهداف خود برسید. به یاد داشته باشید، کلید استفاده صحیح از ابزارها، انتخاب ابزار وب مناسب، یادگیری نحوه استفاده صحیح از آنها و استفاده منظم از آنها است.

 

منبع مطلب : 5 web tools you might not know ترجمه شده توسط آموزش روشا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *