لوگوی آموزش روشا

10 ترند طراحی لوگو در سال 2021

ما پیش بینی می کنیم که 10 ترند طراحی لوگو در سال 2021 وجود دارد که غیر قابل حذف هستند و مجددا مورد استفاده قرار می گیرند. با دانستن آنها می توانید همچنان به روز بمانید.

ما در سال 2020 هیچ کمبودی در طراحی لوگو مشاهده نکردیم و شک نداریم که در سال 2021 هم به همین صورت خواهد بود. به هر حال لوگوی یک شرکت اولین چیزی است که بسیاری از مردم به آن توجه می کنند و احتمالا مهمترین جنبه ی هر برند تجاری هم لوگوی آن است.

در این مطلب ما یک اینفوگرافیک آماده کرده ایم تا به شما بگوییم مردم با توجه به تغییر و تحولات لوگو در سال های اخیر، در سال 2021 انتظار دارند چه چیزهایی ببینند. البته اینکه بخواهیم بگوییم بهترین نوع لوگو ها این مواردی هستند که در اینفوگرافیک گنجانده ایم، یک مقدار سخت است، اما به هر حال 10 نکته و روندی که معرفی کرده ایم، می تواند به شما کمک کند تا بهترین لوگو ها را در سال جدید میلادی داشته باشید یا طراحی کنید.

مثلا یکی از مواردی که احتمالا برایتان تعجبی هم ندارد این است که طراحی های مینیمالیسم، اولین گزینه در لیست 10 ترند ما است. همانطور که می دانید بسیاری از شرکت های عموما مطرح دنیا، اخیرا رو به ساده سازی و مینیمال کردن لوگوهای خود آورده اند. یا مثلا لوگوهای گردینت اخیرا مورد استفاده ی Facebook Messenger و TrueCar قرار گرفته است و انتظار داریم که در سال جدید هم این نوع لوگوها بیشتر مورد استفاده قرار بگیرند.

با ما همراه باشید تا هر چه سریعتر به سراغ 10 ترند برتر طراحی لوگو در سال 2021 بپردازیم.

 

1. MINIMALISM 

مینیمالیسم مانند یک آتش سوزی جنگل است که هر روز در حال گسترش است و هر لحظه بر سرعت همه گیر شدنش افزوده می شود. شرکت ها به طور فزاینده ای به سمت طراحی های ساده و به دور از شلوغی های همگی گرایش پیدا می کنند.

MINIMALISM 

 

 

2. UNUSUAL FONTS

فونت های خاص و غیر معمول که پیچیده هستند یا دست نویس و فانتزی هستند، همچنان طرفداران خاص خودشان را دارند و بسیاری از کمپانی ها هنوز هم ترجیح می دهند از لوگوهای به این صورت استفاده کنند. چرا که می توانند با آن فونت ها منحصر به فرد باشند و برای عموم اقشار جامعه هم قابل فهم باشند.

UNUSUAL FONTS

 

 

3. GRADIENTS 

استفاده از گردینت ها، می توانند ساده ترین و خسته کننده ترین لوگو ها را هم به طرز چشمگیری تغییر دهند و جذاب کنند. بالاخص اگر بدانید از چه رنگ هایی استفاده کنید تا جذابیت و اصالت برند خودتان را نشان دهید که دیگر عالی است !

10 ترند طراحی لوگو در سال 2021

 

 

4. TEXT DESTRUCTION

حذف بخشی از یک کلمه یا تصویر، یک روش معمول و جذاب برای برجسته کردن یک لوگو در دید عموم است. البته فراموش نکنید که پیام لوگوی شما باید به راحتی قابل درک باشد.

TEXT DESTRUCTION

 

 

5. OVERLAPPING ELEMENTS 

با قرار دادن عناصر مختلف بر روی یکدیگر، می توانید مجموعه گسترده ای از ارتباطات قوی، ثبات و قابل اطمینان بودن برند و رشد و پیشرفت آن را به مخاطبان خود منتقل کنید.

OVERLAPPING ELEMENTS 

 

 

6. BLANK SPACE 

انتظار می رود تا در سال 2021 بیشتر از گذشته این ترند مورد استفاده قرار گیرد. استفاده از فضاهای خالی، راهی هوشمندانه برای افزودن عمق به لوگو است.

BLANK SPACE 

 

 

7. Clean thin lines

استفاده از خطوط ساده و به اصطلاح تمیز که با اشکال هندسی تلفیق شده اند، می تواند لوگوی شما را بسیار شکیل و خاص کند.

Clean thin lines

 

 

8. UNUSUAL ARRANGEMENT 

قرار دادن عناصر لوگو با سبک های خاص و غیر منتظره، می تواند راهی مطمئن برای جلب توجه مخاطبان و دامن زدن به کنجکاوی آنها باشد. همچنین خلاقیت و تفکر خارج از چارچوب شما را به نمایش می گذارد.

UNUSUAL ARRANGEMENT 

 

 

9. VISUAL BALANCE 

رعایت تعادل بصری و متقارن بودن المان ها، برای افرادی که از عدم تقارن و سهل انگاری عمدی در طراحی بیزار هستند، بسیار جذاب است. اگر از این نوع از چیدمان ها لذت می برید، حتما از این ترند در حال ظهور در سال 2021 استفاده کنید.

VISUAL BALANCE 

 

 

10. MONOGRAMS & ABBREVIATIONS 

استفاده از طراحی های مونوگرام، آنقدر جذاب است که طراحان از آن سیر نمی شوند. ساخت یک مونوگرام جذاب با اینکه مشکل است اما نتیجه ی نهایی آن بی نهایت لذت بخش است.

MONOGRAMS & ABBREVIATIONS 

 

 

منبع مطلب : 10 unmissable logo design trends for 2021 نوشته شده توسط ترجمه شده توسط آموزش روشا

نظرات کاربران

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    مطالب مرتبط