قابلیت جدید ویرایش ویدیوهای یوتیوب پس از انتشار

تعداد بازدید : 1963
ویرایش ویدیوهای یوتیوب
5/5 - (1 امتیاز)

یوتیوب در حال راه اندازی ویژگی جدیدی است که به شما امکان می دهد پس از انتشار یک ویدیو، اصلاحاتی را به آن اضافه کنید. یک ویژگی جدید برای سازندگان یوتیوب که امکان اضافه کردن اصلاحات به ویدیوها را پس از انتشار آنها فراهم می کند. یک راهکار تقریبا مناسب برای ویرایش ویدیوهای یوتیوب پس از انتشار.

قبلا تنها راه تصحیح خطا در ویدیوی منتشر شده حذف آن، ویرایش و بارگذاری مجدد آن بود. یک راه حل قدیمی که به جای آن که مشکلات را حل کند مشکلات جدیدی را ایجاد می کرد، زیرا تمام معیارها و متریک های ویدیو مانند زمان مشاهده و تعامل کاربران با ویدیوها از بین می رفت.

راهکاری که برای سازندگان ویدیوهای یوتیوب پس از مشاهده ایرادات وجود داشت این بود که یا ویدیوی خود را حذف کنند و یا توضیحاتی را در بخش “توضیحات بیشتر” ویدیوها وارد کنند، اما این تا زمانی مفید بود که کاربرانی که ویدیوها را مشاهده می کردند، به پایین صفحه پیمایش نموده و توضیحات و نظرات ویدیو را می خواندند و اگر آن ویدیو در یک سایت دیگر برای نمایش قرار گرفته بود که کاربران اصلا متوجه ایرادات و تغییرات آن نمی شدند.

در حال حاضر و با توجه به قابلیت جدید یوتیوب، این امکان وجود دارد که پس از انتشار، تغییرات داخل ویدیو را به کاربران گوشزد کنید، به طوری که بدون نیاز به حذف و آپلود مجدد آن، کاربران بتوانند تغییرات را مشاهده کنند.

قابلیت ویرایش ویدیوهای یوتیوب پس از انتشار به چه صورت کار می کند؟

قابلیت ویرایش ویدیوهای یوتیوب پس از انتشار، ترکیبی هم قدیمی و هم جدید است. چرا که کاربران همچنان باید ایرادات و اصلاحات ویدیوها را در بخش توضیحات ویدیو، توضیح دهند. اما کاری که این قابلیت می کند این است که شما می توانید در لحظات خاص ویدیو که شامل ایراد و اشکال است، به کاربران هشدار دهید که این بخش از ویدیو اصلاحات دارد و برای مشاهده آن اصلاحات باید به بخش توضیحات مراجعه کنند.

در واقع، کاربران در زمان های مشخص شده توسط شما یک کارت خطا را مشاهده می کنند که به آنها گوشزد می کند که این بخش از ویدیو ایراداتی دارد. نکته ی مثبت این کار این است که دیگر خیالتان راحت است که کاربرانی که از ویدیوهای شما بازدید می کنند، به احتمال زیاد توضیحات ویدیوی شما را از دست نمی دهند.

این راهکار ادیت ویدیوهای یوتیوب، اگرچه راه حل کاملی نیست اما حداقل کمک می‌کند زمانی که سازنده اشتباهات خود را تصدیق کند و جزئیات صحیح را ارائه نماید که برای بینندگان واضح‌ تر شود.

 

منبع مطلب : Now You Can Add Corrections To YouTube Videos After Publishing  نوشته شده توسط ترجمه شده توسط آموزش روشا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *