قابلیت جدید ویرایش ویدیوهای یوتیوب پس از انتشار

تعداد بازدید : 2631
ویرایش ویدیوهای یوتیوب
5/5 - (1 امتیاز)

یوتیوب در حال راه اندازی ویژگی جدیدی است که به شما امکان می دهد پس از انتشار یک ویدیو، اصلاحاتی را به آن اضافه کنید. یک ویژگی جدید برای سازندگان یوتیوب که امکان اضافه کردن اصلاحات به ویدیوها را پس از انتشار آنها فراهم می کند. یک راهکار تقریبا مناسب برای ویرایش ویدیوهای یوتیوب پس از انتشار.

قبلا تنها راه تصحیح خطا در ویدیوی منتشر شده حذف آن، ویرایش و بارگذاری مجدد آن بود. یک راه حل قدیمی که به جای آن که مشکلات را حل کند مشکلات جدیدی را ایجاد می کرد، زیرا تمام معیارها و متریک های ویدیو مانند زمان مشاهده و تعامل کاربران با ویدیوها از بین می رفت.

ادیت ویدیوی یوتیوب

راهکاری که برای سازندگان ویدیوهای یوتیوب پس از مشاهده ایرادات وجود داشت این بود که یا ویدیوی خود را حذف کنند و یا توضیحاتی را در بخش “توضیحات بیشتر” ویدیوها وارد کنند، اما این تا زمانی مفید بود که کاربرانی که ویدیوها را مشاهده می کردند، به پایین صفحه پیمایش نموده و توضیحات و نظرات ویدیو را می خواندند و اگر آن ویدیو در یک سایت دیگر برای نمایش قرار گرفته بود که کاربران اصلا متوجه ایرادات و تغییرات آن نمی شدند.

در حال حاضر و با توجه به قابلیت جدید یوتیوب، این امکان وجود دارد که پس از انتشار، تغییرات داخل ویدیو را به کاربران گوشزد کنید، به طوری که بدون نیاز به حذف و آپلود مجدد آن، کاربران بتوانند تغییرات را مشاهده کنند.

قابلیت ویرایش ویدیوهای یوتیوب پس از انتشار به چه صورت کار می کند؟

ویرایش ویدیوهای یوتیوب

قابلیت ویرایش ویدیوهای یوتیوب پس از انتشار، ترکیبی هم قدیمی و هم جدید است. چرا که کاربران همچنان باید ایرادات و اصلاحات ویدیوها را در بخش توضیحات ویدیو، توضیح دهند. اما کاری که این قابلیت می کند این است که شما می توانید در لحظات خاص ویدیو که شامل ایراد و اشکال است، به کاربران هشدار دهید که این بخش از ویدیو اصلاحات دارد و برای مشاهده آن اصلاحات باید به بخش توضیحات مراجعه کنند.

در واقع، کاربران در زمان های مشخص شده توسط شما یک کارت خطا را مشاهده می کنند که به آنها گوشزد می کند که این بخش از ویدیو ایراداتی دارد. نکته ی مثبت ویرایش ویدیوهای یوتیوب این است که دیگر خیالتان راحت است که کاربرانی که از ویدیوهای شما بازدید می کنند، به احتمال زیاد توضیحات ویدیوی شما را از دست نمی دهند.

این راهکار ویرایش ویدیوهای یوتیوب، اگرچه راه حل کاملی نیست اما حداقل کمک می‌کند زمانی که سازنده اشتباهات خود را تصدیق کند و جزئیات صحیح را ارائه نماید که برای بینندگان واضح‌ تر شود.

 

اهمیت ویرایش ویدیوهای یوتیوب پس از انتشار

اهمیت ویرایش ویدیوهای یوتیوب پس از انتشار

ویرایش ویدیو های یوتیوب پس از انتشار یک ویژگی کلیدی است که به تولیدکنندگان محتوا امکان می‌ دهد تا محتوای خود را به‌ روز و مرتبط نگه دارند، حتی پس از آنکه ویدیو بر روی پلتفرم منتشر شده است.

این قابلیت، فرصتی را برای بهبود کیفیت محتوا، اصلاح اشتباهات یا اطلاعات نادرست و افزودن اطلاعات جدید یا تغییرات مرتبط با زمان فراهم می‌ آورد. به این ترتیب، تولیدکنندگان می‌ توانند اطمینان حاصل کنند که مخاطبان همواره به محتوای دقیق و به‌ روز دسترسی دارند. علاوه بر این، این ویژگی به کانال‌ها کمک می‌ کند تا از محدودیت‌ های احتمالی مرتبط با حقوق نشر اجتناب ورزند و با ایجاد تغییرات لازم، از قوانین پلتفرم پیروی کنند.

ویرایش پس از انتشار همچنین می‌ تواند به بهبود تعامل کاربر و افزایش نرخ بازدید کمک کند، زیرا تولیدکنندگان می‌توانند بر اساس بازخورد مخاطبان، تغییراتی را اعمال دارند که ممکن است به افزایش جذابیت ویدیو منجر شود. در مجموع، این ویژگی انعطاف‌ پذیری بیشتری به تولیدکنندگان محتوا می‌ دهد و به آنها اجازه می‌ دهد تا با دقت بیشتری بر برند و ارتباط خود با مخاطبان تمرکز کنند.

 

منبع مطلب : Now You Can Add Corrections To YouTube Videos After Publishing  نوشته شده توسط ترجمه شده توسط آموزش روشا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *